Fırat Çakıroğlunu Şehit eden Köpeklere,İP partisinden destek tweeti…

ip Partisi genel sekreteri Aytun Çıray ,Twitter hesabından ,Boğaziçi üniversitesinde,AFRİN ŞEHİTLERİ için lokum dağıtan ögrencilere saldıran PKK lı ögrencilere destek veren Levent gültekinin tweet yazısını ,kendi sayfasında paylaşması büyük tepkilere sebeb oldu.

17 Şubat 2018 ‘de Ülkücü şehit Fırat Çakıroğlunu ziyaret eden ,bugün ise Fıarat Çakıroğlunu şehit eden terör örgütü mensuplarına destek vermeleri ,büyük tepkilere sebeb oldu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla çalışma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 19 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi’nin kuzey kampüsünde Afrin’de şehit düşen askerleri anmak için stant açan ve program düzenleyen öğrenci grubuna saldırdıkları iddia edilen pkk lı 17 kişiyi tespit etti.Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 17 kişiden 5’ini yakaladı. Şüpheli 5 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan yerleşkesine getirilirken, 12 kişinin arandığı belirtildi.

Boğaziçi Üniversitesi’nin kuzey kampüsünde, 19 Mart günü Afrin’de şehit düşen askerleri anmak için stant açan ve program düzenleyen öğrenciler, başka bir öğrenci grubunun saldırısına uğramıştı.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here