SLOGANLAR İLE VERİLEN MESAJLAR !

Devlet BAHÇELİ’NİN Genel başkan olmasının ardından MHP en büyük mesajlarını sloganlar üzerinden vermeye başladı. Bu sloganlar dönem dönem unutuldu, dönem dönem göz ardı edildi, Bazen hafife alındı bazen MHP’yi öteleme adına eleştirildi. Ama geçen zaman Devlet beyi hep haklı çıkardı. Ve haklı çıktıkça güçlendi. Güçlendikçe daha doğru anlaşılmaya başlandı.

Lider günü kurtaran değil, Geleceğe dair tespit ve öngörülerde bulunarak strateji belirleme özelliği olan kişidir. Bu özellik Devlet Beyi rakipleri arasında hep ayrı bir noktada tutmuştur. Belki ülkeyi yönetecek oyu hiçbir zaman alamadı. Belki seçmenini mutlu etmek için popülizm yapamadı. Belki bir gün öyle bir gün böyle konuşarak beklenti içinde olanları mutlu edemedi ama Hep haklı çıktı ve eleştiren herkes sonunda Devlet beyi haklı bularak söylem ve tespitlerinin doğruluğunu kabul etti.

“ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM, SONRA PARTİM” Sloganını İnsanlar uzun zaman anlayamadılar. Ama Devlet Bey bu slogan ardından 57. Hükümeti kurarak ülkeyi kaostan kurtardı. Hükümet devam ederken dış güçlerin oyunları gördü partisini barajın altına koyma pahasına erken seçim diyerek herkesin oyununu bozdu.

“VER OYUNU, BOZ OYUNU” diyerek  MHP üzerinde ve Türkiye üzerinde oynanan bütün oyunları bozarak Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ülkenin önünü tıkamak isteyen bir şer cephesini tarumar etti.

Bu da yetmedi hükümeti yaptığı her yanlışta Bütün tepkileri göğüsleyerek uyardı… Uyardı… Uyardı…

15 Temmuz’a kadar bir türlü Devlet beyi anlayamayan iktidara 15 Temmuz gecesi Devlet beyin adı gibi duruşu ile yediği tokattan sonra kendine geldi. İşte bu duruş beklide bugüne kadar ki sabrın ve metanetin bittiği andı. Çünkü artık ülke tamamen elden çıkabilir, bir iç savaş başlayabilirdi. Buna fırsat vermemek için Uyarı dönemini kapatarak bizzat yönetime Müdahil olma yolunu seçti Devlet Bey…

Parlamenter sisteme son vererek Türk milletinin yönetim anlayışını benimseyen, sağdan soldan alınan yöntemler ile değil bizzat Türk tarihinden alınan örnek ve yöntemler ile Cumhurbaşkanlığı sistemi diye bir sistem yazdı, yazdırdı, referandum yaptırarak bu millete kabul ettirdi.

Herkes şaşkınlık içinde neler oluyor? sorusunu sorarken, “DEVLETİN BAŞINA DEVLET GELECEK”  veya  “YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE”  sloganı kimsenin aklına gelmemişti. Oysaki devlet BAHÇELİ bu sloganlar ile gelecek yüzyılların Devlet yönetiminin mesajını veriyordu…

2023 Lider ülke Türkiye sloganı ile Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye’yi önce bölgesinde süper güç lider ülke ardından Dünyada lider ülke yapmanın yolunu açıyordu Devlet bey…

Girilen mecra ve elde edilen başarılar gösteriyor ki Devlet Bey’in koyduğu 2023 lider ülke Türkiye hedefi tutacak ve ardından kızıl elma ve Turan’a kadar yürüyeceğiz.

Açılan bu yolda yürürken Türkiye’nin ayağına kement atılacağını gren Devlet BAHÇELi Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili 2 yıl öncesinden bir açıklama yaparak oyun kuranların oyunlarını bir kez daha bozdu. Ve bütün hain planları sekteye uğratarak Türkiye’nin ve Türk milletinin önünü bir kez daha açtı.

Milli ve gayri milli cephe arasında saflar netleşirken Yüce Türk milletinin Milli cephe yanında yer alacağından zerre kuşku duymayan Devlet BAHÇELİ, atacağı adımlar ile Türkiye üzerine oynanacak bundan sonraki oyunları da önceden görecek ve bozacak bir ferasete sahip olduğunu göstererek  Millet’e güven, meşru hükümete Destek, kin ve nefret besleyenlere korku salmaya devam ediyor.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here