Beşiktaş Yeni Transferine Bugün Kavuşuyor !

Beşiktaş’ın yeni transferi Domagoj Vida, bugün 17.00’de İstanbul’a gelecek. Hırvat futbolcu yarın sağlık kontrolünden geçip resmi sözleşme imzalayacak.

Beşiktaşlı taraftarlar, merakla gelmesini beklediği yeni transfer Vida’ya bugün kavuşuyor…

Bu akşam saat 17:00’de Atatürk Havalimanı’na inecek olan Vida, yarın sağlık kontrolünün ardından kendisini 4,5 yıllığına Beşiktaş’a bağlayacak resmi sözleşmeye imza atacak.

Hırvat stoper, resmi imzaların atılmasının ardından da akşam saatlerinde takımın Antalya’daki kampına katılacak.

28 yaşındaki stoperle 1 Ocak 2018 itibariyle 4,5 yıllık kontrat imzalayan Beşiktaş, yeni transferine bugün kavuşacak. Dubai tatilini bitirmesinin ardından soluğu ülkesi Hırvatistan’da alan tecrübeli futbolcu, bugün İstanbul’a gelip sağlık kontrolünden geçecek. Eşi Ivane Gugic’le birlikte İstanbul’daki yeni evlerine yerleşecek olan başarılı oyuncu, yarın sabah saatlerinde ise soluğu Vodafone Park’ta alacak.

Vida

ÖZEL TÖREN YAPILACAK: Domagoj Vida, basın mensupları önünde yapılacak özel törenle kendisini resmen Beşiktaşlı yapacak kontratın altına imzasını atacak. Yıldız isim, kendisi için düzenlenecek özel törenin ardından soluğu Beşiktaş TV’de alacak. Vida, transfer süreci ve Beşiktaşlı formayla olan ilk duygularını kulüp televizyonuna anlatacak.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here