BAŞKAN  KASIM  KOYUN  GÜVEN TAZELEDİ …..

BAŞKAN  KASIM  KOYUN  GÜVEN TAZELEDİ …..

Türk Sağlık SEN İstanbul 4 Nolu Şubemizin 25 kasım2017 tarihinde  Şişli Öğretmen Evinde; Hak ve Adalete yakışır, onurlu ve demokratik bir coşkuyla 3. Olağan Genel Kurulumuzu, her biri birbirinden kıymetli delegelerimiz ve saygı değer misafirlerimizin huzurunda gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Genel Kurula tek liste halinde çıkan şube başkanımız Kasım KOYUN onurlu hak mücadelesini durmadan yılmadan eğilmeden sürdürdüğünü ve yeni dönemde de sürdürmeye devam edeceğini seçim sonucuyla göstermiştir.

Kasım KOYUN Üyelerimizin ve Deleğelerimizin bize göstermiş oldukları teveccülerinin büyüklüğüyle tüm sağlık çalışanlarına karşı; etik ,demokratik ve hukuk ekserninde,devletçilik ilkesi doğrultusunda, hak ve adalet mücadelesine hiç durmadan devam edeceklerini açık kararlı ve güçlü bir biçimde ekip olarak birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden çalışacağız demiştir.

Başkan kasım koyun kongrede yaptıgı konuşmada saglık çalışanlarının kanayan yarası olan yıpranma payı ve döner sermayelerin emekliliğe yansıtılmamasının ve artık bu durumundan sağlık çalışanlarının  mağdur olduğunu vurguladı.Senelerdir sağlık çalışanlarının maddi açıdan sıkıntı çektiklerini , kamuda ençok gelir vergisinin sağlık çalışanlarından kesildiğini ve bu konuda bir an önce hükümetin iyileştirme yapması gerektiğini vurguladı.Türk Sağlık Sen olarak , bu sorunların bir an önce düzenlemeye geçilmesi için takipçisi olacağız herzaman saglık çalışanlarının yanında dik duruşumuzu sürdüreceğiz dedi.
Değerli Türk Sağlık sen üyeleri ve delegeleri  Aile sıcaklığında kardeşlik havasında gerçekleşen kongremizin kaybedeni olmayıp kazananı Türk Sağlık Sendikası ve Sağlık çalışanları olmuştur. Desteğini esirgemeyen siz kıymetli delegelerimize katılımlarıyla manevi desteklerini esirgemeyen misafirlerimize Şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunar Şubemize ve tüm sağlık çalışanlarına hayırlar getirmesini temenni ederim.

 

Saygılarımla

Türk Sağlık Sen  İstanbul4 Nolu Şube
Yönetim Kurulu Adına
Şube Başkanı
Kasım KOYUN

 

 

 

 

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here