Şehitlerimize Dil Uzatan Nur Yerlitaş Taşlandı !

Modacı ve televizyoncu Nur Yerlitaş katıldığı doğum günü partisi sırasında Instagram hesabından canlı yayın yaptı. İşte bu sırada Nur Yerlitaş’ın şu sözleri duyuldu: “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter artık.”

Şehitlere dil uzatan Nur Yerlitaş’a halktan tepki yağıyor, özellikle de sosyal medya üzerinden…

Eve kapanan ve ağlama krizleri geçirdiği söylenen Nur Yerlitaş ise iğnelerle sakinleştiriliyormuş. Doktoru sosyal medya hesabını yorumlara kapatmasını önermiş, o da yapmış.

Tabii bundan önce basın açıklaması geldi Nur Yerlitaş’tan.

Dedi ki, “Ben Nur Yerlitaş. Hayata bakışımı, duruşumu beni uzaktan yakından tanıyan herkes bilir. Ucuz bir yanıltma taktiğiyle beni tüm sevenlerimin gözünde karalamaya çalışan kötü ruhlar asla sevinmesinler, çünkü ben o kalıplara sığdırılamayacak kadar büyük yüreği olan bir kadınım. Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şu: Sevenlerimin benden sık sık talep ettiği canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada dostlarım bana bazı kişilerin ‘şehitler var’ yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ‘Ne yapayım Allah Allah, istediklerini söylesinler’ dedim. Benim bu bir cümlemi alarak yaktıkları bir ateşe beni atmaya çalışan bu kirli kalpli insanların rahatsızlığım sebebiyle düzenli ilaç alıyor olmakla içki içemediğimi unutup elimdeki soda bardağına ‘içki’ demesi de aynı yozlaşmış zihniyetin ürünü. ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez. Allah ıslah etsin onları diyorum ve takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.”

Nur Yerlitaş bu saatten sonra ne derse desin, hiçbir şey değişmez. Üzgünüz, kuş öldü beybi. İnsanların acıları ve hassasiyetleriyle dalga geçmek bu kadar normalleştirilmemeli…

Yerlitaş’a tepki gösterenlerden biri de şarkıcı Demet Akalın. Nur Yerlitaş’la çok yakın olduklarını biliyorduk ama bu arkadaşlık bitti. Demet, sosyal medyada modacıyı takip etmeyi bıraktı.

 

 

 

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here