Enver Demir in 1 Kasım Sonrası ,MHP Operasyonunda Görevi Merak Konusu ?

Ülkücülerin  1992 senesinde kurduğu ve alın terleriyle büyüttüğü sendikanın ,2002 itibariye başlayan operasyonun devamında ,2010 itibariyle hız kazanan operasyonun ,büyüyerek siyasi alana sıçraması,MHP ye Fetö örgütünün sızma girişimlerinin,saha operasyonun dönüşmesinin ,Enver Demir neresinde Ülkücü ve Türk milliyetçilerinde merak konusu oldu.

CHP li belediyelere gösterdiği ilgi ve alaka, Yeni kurulan masonik,solcu,liberal bir yapı olaniyi partinin alt yapılanmasına hizmet etmesi ,taban da kime hizmet ediyor izlenimi bıraktı.

KİMİN TEMSİLCİSİSİN?

Enver Demir, Beylikdüzü’nün CHPli Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile çekildiği fotoğrafları büyük bir marifetmiş gibi sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ederken,  CHP Esenyurt ilçe örgütünü de büyük bir mutlulukla ziyaret etmesinin fotolarını çekinmeden yayınlamaya devam ediyor.

 

Demir, Büyükçekmece’nin CHPli Belediye başkanıyla kurduğu samimiyet bir tarafa, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun mesajları yayınlayabiliyor.

MERAL’İN YEMEĞİNDE

En son Meral Akşener’in partisinin verdiği yemeğine büyük bir mutlulukla katılması büyük tepki çekmişti. Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Goncuk’un yemeğe hiçbir şube başkanı katılmayacak talimatına rağmen Enver Demir, Akşener’in yemeğine katıldı.

Hatta yayınlanan fotoğrafa “Meral Akşener’i” beklerken notu düşülmüş…

Ülkücüler Enver Demir’in bu omurgasız siyasi tavrına tepki gösterirken bir an önce görevden ayrılmasını gerektiğini istiyor. Demir’in haysiyetli davranmayarak istifa etmemesi durumunda ülkücü öğretmenlerin tepki olarak sendikadan istifa edeceği konuşuluyor.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here