Dadaşlardan ,Fitne Hareketine Karşı ,400 Üye Katılım Tokatı

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Erzurum Aziziye İlçe Başkanlığınca düzenlenen programda, MHP’ye katılan yaklaşık 400 kişiye parti rozetleri takıldı.
Programda konuşan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Gidenler partimizden bir şey götürmemiştir, ancak gelenler çok şey katmıştır” dedi. İl Başkanı Karataş, “Basında 250’lerle ifade edilen sanal istifaların gerçek rakamlarını seçim kurulundan almış bulunmaktayız.
Elimizdeki belgelere göre iki elin parmak sayısını geçmeyen gerçekler, birileri tarafından kendilerini kandırmak ve de rahatlatmak için oldukça abartılmıştır. Yakın zamanda bunları basınla paylaşacağız. Ülkücü harekete bu şekilde zarar vereceklerini umut edenler asla umduklarını bulamayacaklardır. Buna asla müsaade etmeyeceğiz. Unutmayalım ki; Varlıları bir şey kazandırmayanların, yoklukları bir şey kaybettirmez.
Biz liderimizin yanında ki vakarlı duruşumuzla yolumuza aynı hızla devam etmekteyiz. Hedefimize ulaşmak için her türlü zorluğa göğüs gereceğiz. Bugün burada 400 yakın kişi partimize katılmışlardır. Hepsine hoş geldiniz diyorum.” dedi. Konuşmanın ardından MHP’ye katılan yaklaşık 400 kişiye parti rozetleri takıldı.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here