CHP Li Tuncay Özkan ,HDPKK ‘LI Demirtaşı Cezaevinde Ziyaret Etti

 

MHP Muhalif ve düşmanlarına hem korsan kongre döneminde hemde referandum döneminde kapılarını sonuna kadar açan , salonlar tahsis eden , üyelerini dolduran ve her türlü desteği sağlayan CHP aynı duruma kendi düştü.

Referandumda HDP PKK ile yaptıkları işbirliği ,seçimden sonra ortaya çıktı,Milliyetçi ve ülkücü tabanın içine fitne düşürmek için yapılan ,HDP PKK nın kimlerle işbirliği yaptığı ortaya çıktı.Meral Akşener ve CHP Lİ Mansur Yavaş gibilerinin milliyetçi tabanı etkilemek için yaptıkları çalışmalar,Halk tv ,ulusal kanal vb. medyada neden konuşturuldukları açıklık kazandı.

CHP Milletvekili Tuncay Özkan, cuma günü, HDP Eş Genel Başkanı  Selahattin Demirtaş’ı tutuklu olduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nde ziyaret etti.

Tuncay Özkan, ziyaretin ardından, “Müthiş düşünceleri var. İlk duruşmadan itibaren söyleyecekleri çok önemli” dedi.

“ÇOK ÖNEMLİ ŞEYLER SÖYLEYECEK”

Demirtaş’la görüşmesine ilişkin düşüncelerini  Twitter hesabından paylaşan Özkan, “Adalet,özgürlük,barış için müthiş düşünceleri var. İlk duruşmasından itibaren söyleyecekleri çok önemli” dedi.

Özkan, ziyarete ilişkin şu tweetleri attı:

Tuncay ÖZKAN

@ATuncayOzkan

Selahattin Demirtaş’ı Cuma günü ziyaret ettim. Türkiye’nin birliği,bütünlüğü için… Adalet,özgürlük,barış için müthiş düşünceleri var.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here