Osman Öztunç’a Sahnede Süpriz

Milliyetçi camianın gönlünde taht kuran şarkıları dilden dile dolaşan Osman Öztunç, Adana Karaisalı Kuvai Milliye Şenliklerinde Mehmedim türküsü ile sahneye çıktı.

Adana Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Arslan ve çevre il ve ilçe belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve binlerce vatandaş Karaisalı Stadyumunda Öztunç’un şarkılarına eşlik ettiler.

Bir ara sahneye Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Recep Ak elinde doğum günü pastası ile sahneye geldi. Ne olduğunu anlamaya çalışan Osman Öztunç sunucu Afyun Kaplanın sanatçının 23 nisan doğumlu olması sebebi ile doğum günü süprizi yaptıklarını anlatınca büyük şok yaşadı.

Osman Öztuç’a hediyesini vermek üzere Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı ve Adana Büyük Şehir Belediye Başkan Danışmanı Mahmut Tülek geldi. Osman Öztunç ve Mahmut Tülek birlikte ‘Koçköroğluyam’ türküsünü seslendirdiler.

Osman Öztunç konserde izleyicilere yeni albümden eserler seslendirirken dillerden düşmeyen eski şarkılar ilede unutulmaz anlar yaşattı.

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here