Olcay KILAVUZ ;Beyşehir Ülkü Ocakları Üzerinden Yürütmeye Çalışan Karalama Kampanyasına Dair

10.03.2017 tarihinde, Beyşehir Ülkü Ocakları tarafından, MHP Beyşehir İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuştur. Aynı esnada AK Partili milletvekili, belediye başkanı ve ilçe başkanından oluşan bir heyet, MHP ilçe teşkilatına misafir olmuştur. Ülkü Ocakları mensubu kardeşlerimiz tarafından Beyşehir Ülkü Ocaklarının kendi programı çerçevesinde bir kortej oluşturulmuş, fakat o sırada AKP li heyetin oradan ayrılması sırasında söz konusu fotoğraf ortaya çıkmıştır.

Konunun aslı bu şekilde iken; tarihin her döneminde, Kandil’deki, Moskova’daki, Pensilvanya’daki ağababalarından almış oldukları talimatlarla, kalleşçe Ülkücüleri hedef gösteren, ülkücü camiaya kahpece nifak sokmayı vazife edinmiş,  Türk Milletinin ve devletinin yegane savunucusu olan Ülkü Ocakları’nın azimli ve

haklı mücadelesinden rahatsızlık duyan, Türk varlığına düşman batı kapitalizmine uşak olmuş, bir takım medya organları söz konusu fotoğraf üzerinden bir karalama kampanyası başlatmıştır.

Ülkü Ocaklı olmanın şuuruna hiçbir zaman ulaşamayan, geçmişini sermaye malzemesi olarak kullanmaktan ar etmeyen, şahsiyetini siyaset dehlizlerinde yitirmiş bir takım kimseler de bu kampanyaya sosyal medya üzerinden alet olmakta, Ülkü Ocaklarına nefret kusarak gerçek yüzlerini ortaya sergilemektedir.

Ülkü Ocakları; yapılan tüm bu şerefsizce saldırılara birlik ve dirlik içerisinde karşı durmakta, Cennet mekan Başbuğumuzun göstermiş olduğu yolda, ülkülerinden zerre taviz vermeden, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in öncülüğünde kararlı ve ilkeli bir duruşla kutlu yolculuğunu sürdürmektedir. Ülkü Ocakları’nı medya organları aracılığıyla itibarsızlaştırma ve etkisiz gösterme adına, karanlık oluşumlar tarafından özel görevlendirilmiş kişilerin varlığını ve işbaşında olduğunu bilmekteyiz. Bu kirli oluşumlara daha önce olduğu gibi bugün de fırsat vermeyeceğimizi ve günü geldiğinde, şerefsizce uygulamaya çalışılan bütün bu senaryoların hesabını soracağımızı Yüce Türk Milletine beyan ederiz.

Olcay Kılavuz
Ülkü Ocakları Genel Başkanı

Paylaş

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here